Фей Ейнджел

Предишната тема Следващата тема Go down

Фей Ейнджел

Писане by Фей Ейнджел on Пет Май 28, 2010 2:26 am

Име:Истинското и име е Наташа Касимова но след това получава името Фей Ейнджел

Години:18

Страна: Родена е в Сибир,защото бащаи се криел да не го открият. Но през годината се местят на различни места. Още от малка е свикнала да пътува. След злополуката и сменят името и я испращат в Америка за да може да завърши в Ню Йорк. След това се връща в Москва.

Вид:Вълшебница

Ниво:междино ниво между 5 и 4,ужасно е харизматична но и е трдно да води нормален живот. Не може да влиза в патрула,защото е твърде беспулезна,защото е инвалид. Ако можеше да ходи най-вероятно щеше да е 4.

Характер:По характер е много блага и много добра,състрадателна и е много мила. Но не се предоверява мисли,че всеки може да я предаде. Мрази хората да я смятат за болна и не способна. Обича да бъде много съмостоятелна,рядко моли някой за помощ. Обича природата обиа да се занимава и познава много различни неща,от билки до много други различни неща. Справя се с техниката много добре,може да поправя различни неща,много добре се справя и с компютрите и може да раазбива различни кодове.

История:Родена е в най-студената част на Русия и то в най лошия месец,където температурите са стигали до рекордни температури. Бащаи е един от извесните светли Магове. Касимов е фамилия която се е носила с гордост и която е носела много но тъй като семството набирало много мощ и било исключително силно. Започнали един по един да избиват семейството. Бащаи бил последня,постояно се криел,защото жена му била твърде не способна и можели да я исползват като заложница. За това се криели но раждането на Наташа се оказало прекалено трудно и с усложнения. Заедно с майка и Елисавета били приети в болницата но трябвало да се избира дали дето да живее или майката. Теодор искал да спасят майката но Елисавета не искала и да чуе. Така се ражда Наташа бащаи въпреки,че не я иска след като вижда красивите и очи се влюбва в нея.
Нарича я малката Аня. Дълги години се криели ходели в различни градове,бащаи я учил на различни неща и расказвал за местата където е ходил и за роднините. Расказал и цялата история на семството.
Когато става на 7г. били скрити в едно Казакстанско градче. През една вечер нападат малаката къща. Пред очите на малкото дете истезавали бащаи,за до го присъединят към някаква група. Хората се движели прекалено бързо,бащаи се държял много мъжки и дори им се подигравал с думите "Пиявици".
След 2 дена един мъж с руса коса и червени очи се доближил до нея. Той се надвесил над нея но след това баща и искрещява и в следващия миг бил над него. Прекър шил му връта и го убил по най бруталния начин. След това тръгнал към нея и каза:
-Вълшебнице Аня не се бой няма да те боли...
След това губи съзнание. Събужда се в болница,агенти и обесняват,че била ранена спасили я на време но коршум от рикошета я бил засегнал. Можела да проходи но не се знаело кога. Тя била последната от това велико семейство,за вълебница била 1 на 100г. исключително талантлива но трябвало да скрият за извесно време да може да учи,да помислят,че е умряла. За това я отвеждат в Америка с друго име,като дори и дават фалшиво смейстово. Там бързо се адаптира,страшно упорита. Въпреки,че е харизматична,тъй като е инвалид никойе момче не иска да излиза с нея. За това не се занимава с обичайните момичешки неща,макар че изглежда невероятно.

Външен вид:Тя има много красиви и топли сини очи,някой казват,че като ги погледне и ги омаивала. Косата и е кестенява понякога от влажното време се начупва,много е мека на допир дълга е малко под рамената. Обича да си прави прически,макар да не е много притенциозна. Има много красиви черти на лицето изглежда на ангел. Много нежни и диликатни усни,глъсът и е много мек и понякога омайващ. Всички я слушат,надарена е с някаква много приятна и топла харизма.
Но тя е парализирана в специална механична количка. Някой лекъри твърдят,че тя може да проходи,всичко се крепяло на психиката и. Твърди се,че шоко от смърта на бащаи не може да отключи това.

Снимка:

Последната промяна е направена от Фей Ейнджел на Пет Май 28, 2010 3:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Фей Ейнджел
Светъл
Светъл

Брой мнения : 28

Върнете се в началото Go down

Re: Фей Ейнджел

Писане by Алиса Доникова on Пет Май 28, 2010 2:34 am

Така имам няколко забележки.
1-во галеното на Наташа е Настя, а Аня
2-ро не може да има род на вълшебници, може баща ти да е бил такъв и ти случайно да си се оказала различна и той на те е инициирал на определена възръст
3-та различните не боледуват защото с магия се лекува почти всичко
4-та 1 вампир в никой случай не може да убие маг пъг било то и най-слабия (1 Сив молебен и вампира става на прах) още повече вампирите никога не нападат различни..

иначи готина история, поправи я и си одобрена.
Алиса Доникова
Admin
Admin

Брой мнения : 702

http://svet-i-tma.yourforum4u.com

Писане by Фей Ейнджел on Пет Май 28, 2010 2:40 am

А истриго,прекалено са много !
Фей Ейнджел
Светъл
Светъл

Писане by Алиса Доникова on Пет Май 28, 2010 2:42 am

Отказа се да правиш герой ли?
Алиса Доникова
Admin
Admin

Писане by Фей Ейнджел on Пет Май 28, 2010 2:45 am

Да,защото много станаха промените и ако трябва да поправя това което ми казваш,ще трябва да мисля нова история която ще е различна от това което искам да кажа.

1.Аня,защото е съкратено от Ангел,трябваше да се схване от расказа.
2.Откъде да знам че вампир не напада маг.
3.От къде да знам,че маговете се съмолекуват,а и до колкото пише това е на психическа основа от шока.
4.Бащаи не е вещер,а Маг тя се ражда вълшебница.
Фей Ейнджел
Светъл
Светъл

Писане by Алиса Доникова on Пет Май 28, 2010 2:52 am

Ами, да те различните по принцип си се раждат различни, само ги инициират на пределена възръст. Това с травмата на психичиска основа ми хареса. Ако искаш промени само частта с вампира. И мажеш да работиш като програмист в патрула ако искаш. Така става ли?
Алиса Доникова
Admin
Admin

Писане by Фей Ейнджел on Пет Май 28, 2010 3:01 am

Става,променила съм историята,не се споменава,че е вампир а някакво същество,щото иначе пък няма смисъл да бяга от някого,ако нищо не го гони.
Фей Ейнджел
Светъл
Светъл

Писане by Алиса Доникова on Пет Май 28, 2010 3:08 am

Готова си! Добре дошла, забавлявай се.
Алиса Доникова
Admin
Admin

Писане by Фей Ейнджел on Пет Май 28, 2010 3:11 am

Благодаря ти,че бе снисходителна и ми позволи да си запазя героя.
Фей Ейнджел
Светъл
Светъл

Писане by Алиса Доникова on Пет Май 28, 2010 3:13 am

Аз даже ти се радвам, че от първия опит си толкова близо без дори да си чела книгите. Повечето тотално се оплетоха. Благодаря, че влезе все пак. Знам, че е много сложно ако не си чел книгите.
Алиса Доникова
Admin
Admin

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото